Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37810
Stary 30.12.2010, 10:06
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
No i jest następna nacja: tym razem Nigeryjczyk (poniekąd też i Grenlandczyk ). Byle do nowego roku!
i żeby żaden z tej całej śmietanki nie trafił do Wisły.Myślę że Stachu wie co robi i ma upatrzonych zawodników do pierwszego składu!!!!a to co ostatnim wyprawiały media to pomsta....
P.S kogo jeszcze wyciągną z kapelusza....

Odpowiedz cytując