wislak68 napisał(a):

Do tej pory mieliśmy już: Bułgarów, Serbów, Bośniaków, Słoweńców, Słowaków, Czechów, Białorusinów, Ghańczyka, Jamajczyka, Żyda, Argentyńczyka, Holendrów, Arabów (to tyle co przychodzi mi do głowy tak na szybko). Ciekawe jakie nacje zaserwują nam publikatory dzisiaj? Ewidentnie brakuje kogoś z Azji dlatego obstawiam jakiegoś Wietnamczyka czy innego Indonezyjczyka. Co by nie powiedzieć to ze Staszkiem jest ciekawie.
|
No i jest następna nacja: tym razem Nigeryjczyk (poniekąd też i Grenlandczyk

). Byle do nowego roku!