Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37692
Stary 29.12.2010, 12:13
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Brożki do Trabzonu...

http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...-trabzonsporu/

Lider tureckiej Super Lig ma zapłacić Wiśle w sumie 4 mln euro. hehe to by była checa
Niech wezmą sobie Piotrka za 1 mln .
Pawła trzeba zostawić, dać mu nowy kontrakt, on daję temu zespołowi ogromną wartość sportowa, dodatkowo w kwestii marketingowej daje klubowi dużo.
Jego miejsce jest Wiśle. Drugiego takiego Pawła mieć w najbliższej przyszłosci już mieć nie będziemy.
Jestem z tym aby dać mu nowy kontrakt po którego podpisaniu on wypowiada słowa: Zostaje w Wiśle do końca kariery.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 29.12.2010 o godz. 12:16.
Odpowiedz cytując