tomasz_19 napisał(a):

Niech wezmą sobie Piotrka za 1 mln

.
Pawła trzeba zostawić, dać mu nowy kontrakt, on daję temu zespołowi ogromną wartość sportowa, dodatkowo w kwestii marketingowej daje klubowi dużo.
Jego miejsce jest Wiśle. Drugiego takiego Pawła mieć w najbliższej przyszłosci już mieć nie będziemy.
Jestem z tym aby dać mu nowy kontrakt po którego podpisaniu on wypowiada słowa: Zostaje w Wiśle do końca kariery.