Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20084
Stary 28.12.2010, 22:04
Tiramisu napisał(a):Wyświetl post
Jako bankowiec się wypowiem: droga sprawa zazwyczaj - wysoki procent, popyt ogromny .
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Jak już kolega wspomniał, chwilówki to bardzo droga zabawa.

Jeżeli chcesz pożyczyć mniejsza kwotę lepiej, taniej Ci wyjdzie poprosić znajomego czy kogoś z rodziny.
Uprzedzając pytania... nie, nie chcę pożyczyć
To, że bardzo droga zabawa to zdążyłem się już zapoznać. Bardziej mnie interesuje kwestia popytu na takie usługi. Niestety u mnie w rodzinie ani wśród znajomych brak doświadczeń z tego typu biznesem wobec czego pytanie skierowałem do Was.
W necie też nie za wiele artykułów na temat pojemności tego rynku i ilości przeprowadzonych takich transakcji.
Odpowiedz cytując