Tiramisu napisał(a):

Jako bankowiec się wypowiem: droga sprawa zazwyczaj - wysoki procent, popyt ogromny .
|
snyrting napisał(a):

Jak już kolega wspomniał, chwilówki to bardzo droga zabawa.
Jeżeli chcesz pożyczyć mniejsza kwotę lepiej, taniej Ci wyjdzie poprosić znajomego czy kogoś z rodziny.
|
Uprzedzając pytania... nie, nie chcę pożyczyć

To, że bardzo droga zabawa to zdążyłem się już zapoznać. Bardziej mnie interesuje kwestia popytu na takie usługi. Niestety u mnie w rodzinie ani wśród znajomych brak doświadczeń z tego typu biznesem wobec czego pytanie skierowałem do Was.
W necie też nie za wiele artykułów na temat pojemności tego rynku i ilości przeprowadzonych takich transakcji.