Filippo123321 napisał(a):

O KU*WA!!! PADŁEM!
To od teraz wyeliminowanie kelnerow z beznadziejnej ligi litewskiej jest sukcesem? Nie wierze...
|
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
transfery muszą być jeśli nie chcemy - jak notabene Amikosz - ściągać napastników w trybie awaryjnym