Wyświetl pojedynczy post
krowczax
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6628
Stary 28.12.2010, 20:42
Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
O KU*WA!!! PADŁEM!

To od teraz wyeliminowanie kelnerow z beznadziejnej ligi litewskiej jest sukcesem? Nie wierze...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

transfery muszą być jeśli nie chcemy - jak notabene Amikosz - ściągać napastników w trybie awaryjnym
Odpowiedz cytując