Marszałek napisał(a):

Co za naiwny uwierzy w Anglię?No chyba,że nie chodzi to o klub piłkarski. Tego nie wiemy.
|
E, bez przesady.
Przecież nikt nie mówi o tym, ze Mariusz "Fak" Pawełek musi od razu byc etatowym bramkarzem brytyjskiego pierwszoligowca, zwłaszcza jakiegoś potentata. Jest jeszcze do obsadzenia naście ławek klubów średnich/słabych - przecież takie WBA czy inny West Ham nie mjąa znowu w swych szeregach magików pola karnego, tym bardziej na ławie. Na tyle, uważam, Mariusz jako (bądź co bądź) reprezentant, mistrz kraju może liczyć przy dobrych wiatrach...
Jest to jakaś alternatywa - zagra ze 2-3 mecze pucharowe, zgarnie z pewnością więcej kasy niż w Wiśle, a o to przecież mu chodzi - co zresztą zupełnie rozumiem...
Także nie oceniałbym Pawełkowych szans gry na Wyspach zupełnie abstrakcyjnie.
Pełna zgoda natomiast co do sensu reszty Twojej wypowiedzi, której już nie cytowałem - Pawełek nie jest wart walczenia o niego.