polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

Zważywszy na to, że 80% drużyn z Serie A ma budżet porównywalny do naszego, to na pewno. Tylko, że tam szkolenie stoi na trochę innym poziomie, jak mniemam, wnioskując po popisach zawodników-wychowanków-Włochów.
Zresztą, sami wychowankowie też nie gwarantują sukcesu, a z polityką transferową Cupiała, to zaraz pewnie klub znalazłby się w Serie B. Niestety - chcesz wyników, musisz płacić, albo liczyć się z ryzykiem porażki.
A na miejscu naszego trenera, to zająłbym się obmyślaniem taktyki na kolejnych przeciwników, bo zaraz Cupiał zacznie od niego wymagać gry na poziomie Serie A i może się to dla Holendra źle skończyć.
|
A może by tak odzywać się wtedy, gdy ma się jakąś wiedzę w temacie ?
Wszystkie kluby w Serie A mają budżety duuużo większe od Wisły - nawet najbiedniejsze typu Brescia mają budżety ponad 20mln Euro.