Cytat:
|
Zgadzam się i porównując nasze osiągnięcia zaczynam doceniać to co Wisła zrobiła w tym sezonie w LE.My nie mieliśmy(i niestety dalej nie mamy) ani jednego piłkarza chociażby średniej klasy europejskiej a mimo to potrafiliśmy wyeliminować jeden zespół w pucharach
|
O KU*WA!!! PADŁEM!
To od teraz wyeliminowanie kelnerow z beznadziejnej ligi litewskiej jest sukcesem? Nie wierze...