Wyświetl pojedynczy post
Filippo123321
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6626
Stary 28.12.2010, 02:51
Cytat:
Zgadzam się i porównując nasze osiągnięcia zaczynam doceniać to co Wisła zrobiła w tym sezonie w LE.My nie mieliśmy(i niestety dalej nie mamy) ani jednego piłkarza chociażby średniej klasy europejskiej a mimo to potrafiliśmy wyeliminować jeden zespół w pucharach
O KU*WA!!! PADŁEM!

To od teraz wyeliminowanie kelnerow z beznadziejnej ligi litewskiej jest sukcesem? Nie wierze...
Odpowiedz cytując