Wyświetl pojedynczy post
moce
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KRAKOW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37555
Stary 25.12.2010, 15:11
jedyna nasowajaca sie odpowiedzia dlaczego wisla jesli to prawda i podpisze z nami kontrakt to powdem moze byc tylko pewna gra w pierwszej jedenastce i mozliwosc transferu do lepszej ligi po aklimatyzacji w europie nasz klub moze byc latwa i dobra odskocznia do dalszej kariery kilka przykladow juz bylo no i to powiedzenie holenderskie swietnie do tego pasuje step by step
"W tym burdelu, jakim jest polski futbol, nic mnie już nie dziwi"

Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując