igortsw napisał(a):

Właśnie przed chwilą tym samym zaskoczyła mnie ciocia wikipedia. 175 to może mieć boczne obrońca, ale stoper... szczególnie w lidze gdzie raczej futbol techniczny przegrywa z siłowym, może mu się cieżko grać.
Jak dotąd dobrym rozwiązaniem byli wysocy, silni stoperzy Marcelo(191), Głowacki (186) czy nawet Cleber(183) co też sprawdza się w innych klubach z naszej rodzimej ekstaklasy Amica: Arboleda(188), Bosacki(189) Legia: Choto(192 przy 99 kg wagi...). Wyżej wymienieni zawdonicy to głównii stoperzy ligi w ostatnich latach, mało kto z niższym wzrostem na tej pozycji zbiera wysokie noty za grę u nas.
|
Jak pamiętam Uche też był mały a skakał do góry jak piłeczka.
Biali nie potrafią skakać

Robinson wygrywa konkurs slam dunk'ówto może i on potrafi grać w powietrzu.
Ale niech on tu przyjedzie, podpiszmy i się cieszmy, bo takich informacji przez ostatnie 2 lata to było 1500. A na końcu bierzemy co popadnie.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.