Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37459
Stary 24.12.2010, 01:03
gigant napisał(a):Wyświetl post
Napiszę po swojemu.

Mariusz Pawełek, odejdź w ....u, bo jesteś średnim by nie napisać słabym bramkarzem. Rundę konia miał też Marek Zienczuk i na szczęście nikt nie dał się zwieść.

Za wszystkie błędy które popełnił Pawełek, powinien odrobić z rok kontraktu za free. Nie oceniam go jako człowieka, bo w tym względzie jest ok. Pokazanie fucka też rozgrzeszam bo ciśnienie meczowe jest wielkie i człowiekowi mogą puścić nerwy.

Czas na Jovanica a przede wszystkim Kurto.

Pawełek, żegnam bez żalu i życzę powodzenia w innym klubie.

Ps:
Przynajmniej mam nadzieję że żegnam.
Ja ze swojej strony powiem tak: (III zasada dynamiki)
Pawełek podpisze z Wisłą: Aha.
Pawełek podpisze z zagranicą: Aha.
Dla mnie różnica pomiędzy nim a Jovanicem jest tylko w nazwisku, które będę wykrzykiwał przed meczem. No i imieniem, które będę wyklinał przy wybiciach piłki.
O ile Valckx nie będzie miał zaburzeń percepcji i logicznego myślenia, nie posądzam go o zakontraktowanie Cabaja. Więc gorzej nie będzie.
Jovanić wejdzie na bramkę, a klub ściągnie drugiego bramkarza, żeby na zmianę nie był tylko Kurto. Gdyby nie Kielce, wystarczyłby Pilarz.
Ostatnio edytowane przez murray : 24.12.2010 o godz. 01:05.
Odpowiedz cytując