|
Napiszę po swojemu.
Mariusz Pawełek, odejdź w ....u, bo jesteś średnim by nie napisać słabym bramkarzem. Rundę konia miał też Marek Zienczuk i na szczęście nikt nie dał się zwieść.
Za wszystkie błędy które popełnił Pawełek, powinien odrobić z rok kontraktu za free. Nie oceniam go jako człowieka, bo w tym względzie jest ok. Pokazanie fucka też rozgrzeszam bo ciśnienie meczowe jest wielkie i człowiekowi mogą puścić nerwy.
Czas na Jovanica a przede wszystkim Kurto.
Pawełek, żegnam bez żalu i życzę powodzenia w innym klubie.
Ps:
Przynajmniej mam nadzieję że żegnam.
Ostatnio edytowane przez gigant : 24.12.2010 o godz. 00:56.
|