Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#371
Stary 23.12.2010, 23:41
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
A z Windowsem są dużo droższe? nie bardzo się orientuje
Drozsze sa ok 200-400 zl. Zalezy jaki Win, jaka firma itd.

Jezeli jestes studentem to mozesz miec Windowsa za darmo z MSDNAA, jezeli nie zawsze zostaja Ci warezy.

I radze Ci isc raczej w Asusa (seria N), badz niektore modele HP lub Toshiby. Inne bym odradzal.
Jeszcze Packard-Bell, malo znane w Polsce, ale naprawde dobry sprzet robia
Ostatnio edytowane przez mic : 23.12.2010 o godz. 23:50.
Odpowiedz cytując