Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37385
Stary 22.12.2010, 22:29
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ale nikogo lepszego za darmo czy za max 300 tyś € sie raczej nie znajdzie .Chyba ze 20 bramkarzy przetestowaliśmy w ostatnich 3 latach i nic.Raz sie trafił Dolha to mu nie pasowało.Uważam że Mario powinien bezwzględnie zostac, szczególnie teraz jak sie zgrał z nowymi defensorami co przyszli latem.
Dlatego w końcu trzeba wygospodarować na tą pozycję jakieś sensowne pieniądze i przeprowadzić porządną selekcję, a nie testy "darmowców" z łapanki. Dalsze wiązanie się z Pawełkiem nic tu nie poprawi.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując