Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37384
Stary 22.12.2010, 22:25
Lemur napisał(a):Wyświetl post

Poza tym, to żaden wybitny bramkarz. Chcąc się rozwijać i poprawiać grę defensywną, Wisła koniecznie powinna zakontraktować kogoś znacznie lepszego.
ale nikogo lepszego za darmo czy za max 300 tyś € sie raczej nie znajdzie .Chyba ze 20 bramkarzy przetestowaliśmy w ostatnich 3 latach i nic.Raz sie trafił Dolha to mu nie pasowało.Uważam że Mario powinien bezwzględnie zostac, szczególnie teraz jak sie zgrał z nowymi defensorami co przyszli latem.
Odpowiedz cytując