Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.12.2010, 19:29
arti napisał(a):Wyświetl post
Biorąc pod uwagę, że mieli tylko Rudnevsa i Bambo jest to jakiś postęp. Jednak z drugiej strony nie jest to na pewno żaden błysk geniuszu Amikowych skautów i BS cudów tam nie zrobi.
Ja bym mimo wszystko nie oceniał krytycznie tego transferu. Nie jest to ogólnie głupi piłkarz. W parchatym towarzystwie ciężko błyszczeć, wiec jego ostatnie wyczyny nie są do końca miarodajne. To taki sam raz jako tania alternatywa dla Rudnevsa gdy ten się zmęczy - z dobrymi partnerami u boku spokojnie ustrzeli kilka goli, a o to w tym wszystkim chodzi.

Bardziej ciekawi mnie co zrobią po stracie Peszki...
Odpowiedz cytując