arti napisał(a):

|
Biorąc pod uwagę, że mieli tylko Rudnevsa i Bambo jest to jakiś postęp. Jednak z drugiej strony nie jest to na pewno żaden błysk geniuszu Amikowych skautów i BS cudów tam nie zrobi.
|
Ja bym mimo wszystko nie oceniał krytycznie tego transferu. Nie jest to ogólnie głupi piłkarz. W parchatym towarzystwie ciężko błyszczeć, wiec jego ostatnie wyczyny nie są do końca miarodajne. To taki sam raz jako tania alternatywa dla Rudnevsa gdy ten się zmęczy - z dobrymi partnerami u boku spokojnie ustrzeli kilka goli, a o to w tym wszystkim chodzi.
Bardziej ciekawi mnie co zrobią po stracie Peszki...