pysio napisał(a):

Kto to jest ta komisja polonijna z Australii?
Dopóki nie podadzą imion i nazwisk itp to takie rozszyfrowanie tego wideo jest nic nie warte, każdy z nas może zrobić podobne i już. Więc nie ma co się sugerować ich "dziełem". Dla mnie sprawy zamachu nie było i nie ma. Ewidentny błąd pilotażu i już, a doszukiwanie się na siłę jakiegoś spisku jest już nudne.
Niestety Jarosław Kaczyński swoim obecnym działaniem całkowicie popsuł atmosferę "Smoleńska". Przez Jarka nikt już nie będzie wspominał tej tragedii jako coś wzruszającego i podniosłego, a jedyne jako przyczynę niekończących się afer i obelg. Szkoda.
|
I kolega niby był studentem? Chyba u Majchrowskiego za kasę tatusia. Na czym polegał ten "błąd pilotażu" skoro do ostatnich chwil samolotem sterował autopilot? Czekam na wyjaśnienie pomijające sprawczą rolę Prezydenta, bo to już jest nudne.