wislak68 napisał(a):

|
Ale takich autentycznie niepasteryzowanych a nie typu Kasztelan czy Łomża z czteromiesięcznym terminem ważności
|
Na samym początku jak dobrze pamiętam to Kasztelan miał bardzo krótki termin przydatności do spożycia..
Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem,
czas straci wtedy znaczenie.
Gdy z hukiem otworzą się bramy Valhalli
nic nigdy już nas nie rozdzieli.
Przyjaźń,
której nie przerwie już nic.
Pamięć,
która będzie wciąż żyć.