Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19892
Stary 18.12.2010, 18:59
ReymontBoy napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym założyć konto w banku,ale nie wiem który jest najlepszy.Interesuje mnie oprocentowanie konta,możliwość wykonywania bezpłatnych przelewów i koszt utrzymywania konta lub jego brak Który bank mi polecacie?Pozdrawiam
albo jedno, albo drugie.

jak chcesz mieć wysokie oprocentowanie, to Deutsche Bank , jeśli chcesz mieć darmowe przelewy, darmowe posiadanie karty i darmowe utrzymywanie konta - to polecam ING albo mBank.
Odpowiedz cytując