ReymontBoy napisał(a):

Chciałbym założyć konto w banku,ale nie wiem który jest najlepszy.Interesuje mnie oprocentowanie konta,możliwość wykonywania bezpłatnych przelewów i koszt utrzymywania konta lub jego brak Który bank mi polecacie?Pozdrawiam
|
albo jedno, albo drugie.
jak chcesz mieć wysokie oprocentowanie, to Deutsche Bank , jeśli chcesz mieć darmowe przelewy, darmowe posiadanie karty i darmowe utrzymywanie konta - to polecam ING albo mBank.