Ofsajd napisał(a):

Zbliża się koniec roku więc może podsumowując:
1) Najlepsza gra na konsole A.D. 2010?
2) Najbardziej pozytywne zaskoczenie?
3) Najbardziej negatywne zaskoczenie?
4) Nad czym spędziliście najwięcej czasu w tym roku?
5) Jakieś propozycje?
może ja zacznę:
1. Alan Wake - klimat i fabuła mnie mocno pochłonęły, a jeszcze czekają na mnie oba DLC
2. Castelvania - długa, pięknie wyglądająca i całkiem wymagająca.
3. Star Wars: The Force Unleashed 2 - dno. przeszdłem w jeden wieczór.
4. Ciężko stwierdzić: albo Fifa10, albo CoD: BO, FM3 dopiero w lipcu dorwałem
|
Uprzedziłeś mnie !!!!!
1) AC Brotherhood
2) GoW 3, AC-B
3) Sacred 2, oraz lider- FINAL FANTASY XIII
4) Sacred 2

, FIFA 11, F1 2010, Just Cause 2
Mówisz Ofsajd, że Castlevania jest spoko?. Właśnie dostałem ją od żonki na urodziny.