Wyświetl pojedynczy post
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#630
Stary 16.12.2010, 20:19
Ofsajd napisał(a):Wyświetl post
Zbliża się koniec roku więc może podsumowując:
1) Najlepsza gra na konsole A.D. 2010?
2) Najbardziej pozytywne zaskoczenie?
3) Najbardziej negatywne zaskoczenie?
4) Nad czym spędziliście najwięcej czasu w tym roku?
5) Jakieś propozycje?

może ja zacznę:
1. Alan Wake - klimat i fabuła mnie mocno pochłonęły, a jeszcze czekają na mnie oba DLC
2. Castelvania - długa, pięknie wyglądająca i całkiem wymagająca.
3. Star Wars: The Force Unleashed 2 - dno. przeszdłem w jeden wieczór.
4. Ciężko stwierdzić: albo Fifa10, albo CoD: BO, FM3 dopiero w lipcu dorwałem

Uprzedziłeś mnie !!!!!

1) AC Brotherhood
2) GoW 3, AC-B
3) Sacred 2, oraz lider- FINAL FANTASY XIII
4) Sacred 2 , FIFA 11, F1 2010, Just Cause 2

Mówisz Ofsajd, że Castlevania jest spoko?. Właśnie dostałem ją od żonki na urodziny.
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 16.12.2010 o godz. 20:44.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując