kucharz_77 napisał(a):

|
Mam problem. Gra uaktualniła mi się dzisiaj, wgrała mi się przez Steam łatka 11.2.0 i poprzednio zapisana gra nie da się otworzyć. W poprzednich wersjach nie było problemu z łatkami a teraz nie da się otworzyć... :(
|
Nie tylko tobie. Ostrzegam przed instalacją aktualnej wersji patcha 11.2.0 gdyż 90% po zainstalowaniu nie moze wczytać gry. Trzeba poczekać na Fixa.