Wyświetl pojedynczy post
Rudi5555
Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5036
Stary 15.12.2010, 23:12
kucharz_77 napisał(a):Wyświetl post
Mam problem. Gra uaktualniła mi się dzisiaj, wgrała mi się przez Steam łatka 11.2.0 i poprzednio zapisana gra nie da się otworzyć. W poprzednich wersjach nie było problemu z łatkami a teraz nie da się otworzyć... :(
Nie tylko tobie. Ostrzegam przed instalacją aktualnej wersji patcha 11.2.0 gdyż 90% po zainstalowaniu nie moze wczytać gry. Trzeba poczekać na Fixa.
Odpowiedz cytując