Griszka30KR napisał(a):

|
To ja wole grac juz tym co jest ,poczekac na Boguskiego,Riosa,bez dodatkowego wydawania pieniedzy,bo mozna zakladac,ze bedzie to tylko uzupełnienie,jak Jirsak,które w zaden sposób nawet nie wzbudzi konkurencji u tych którzy sa.....
|
Obawiam się, że to nie jest żadne rozwiązanie. Ta drużyna potrzebuje poważnych wzmocnień w ofensywie i defensywie jeśli ma wreszcie sprostać w sensowny sposób wyzwaniu europejskich pucharów oraz utrzymać i poprawić pozycję w lidze przy coraz bardziej rosnącej konkurencji.
A w kwestii, obcokrajowcy, czy Polacy - to nie narodowość się liczy, tylko umiejętności, charakter, talent etc. Trzeba być otwartym na oba te "kierunki", ale jednak z większym naciskiem na zagranicę - bo wybór generalnie większy, ceny rozsądniejsze, mentalność lepsza, baza wyszkolenia solidniejsza. Polskim piłkarzom wciąż też bardzo dużo brakuje do prawdziwego profesjonalizmu.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"