Griszka30KR napisał(a):

|
Kończmy juz z usprawiedliwianiem tej nieudolnosci.Jakos Lech umiał ich wynalesc ,a teraz ich stac na zatrzymanie takiego Arboledy,albo na wydanie kasy na Rudnevsa.Jak chcemy sie liczyc to trzeba robic jeden-dwa porzadne transfery,a nie 5 z których jeden nadaje się do składu,ale w zaden sposób go nie wzmacnia...Spodziewam sie ,że w końcuCupiał sie przebudzi,że przyjdzie taki zawodnik w ofensywie jak np.Marcelo w obronie,że moze Wisła w końcu wyda na kogoś milion euro,a nie bedzie wmawiac ,ze ten za darmo to mega zawodnik,ze poprostu w końcu będziemy zadowoleni.Czy to naprawde tak wiele?
|
Amica miala swojego Lewandowskiego i Rudnevsa,a my Blaszcza i Marcelo.zreszta ich transfery tez nie sa w 100% trafione.czasem nam się uda kogoś wyhaczyć czasem im.czasem my mamy wtopę czasem oni.