Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37250
Stary 15.12.2010, 20:10
Reiro napisał(a):Wyświetl post
A kogo Ty się spodziewasz...? Zawodnicy pokroju Arboledy czy Lewandowskiego kosztują w granicach kilku milionów Euro za sztukę.


.
Kończmy juz z usprawiedliwianiem tej nieudolnosci.Jakos Lech umiał ich wynalesc ,a teraz ich stac na zatrzymanie takiego Arboledy,albo na wydanie kasy na Rudnevsa.Jak chcemy sie liczyc to trzeba robic jeden-dwa porzadne transfery,a nie 5 z których jeden nadaje się do składu,ale w zaden sposób go nie wzmacnia...Spodziewam sie ,że w końcuCupiał sie przebudzi,że przyjdzie taki zawodnik w ofensywie jak np.Marcelo w obronie,że moze Wisła w końcu wyda na kogoś milion euro,a nie bedzie wmawiac ,ze ten za darmo to mega zawodnik,ze poprostu w końcu będziemy zadowoleni.Czy to naprawde tak wiele?
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 15.12.2010 o godz. 20:15.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując