Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37235
Stary 15.12.2010, 15:45
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
W sumie gdyby oni do nas przyszli, patrząc na nich czysto teoretycznie, byłbym zadowolony.
To ja wole grac juz tym co jest ,poczekac na Boguskiego,Riosa,bez dodatkowego wydawania pieniedzy,bo mozna zakladac,ze bedzie to tylko uzupełnienie,jak Jirsak,które w zaden sposób nawet nie wzbudzi konkurencji u tych którzy sa.....
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując