JrQ- napisał(a):

|
W sumie gdyby oni do nas przyszli, patrząc na nich czysto teoretycznie, byłbym zadowolony.
|
To ja wole grac juz tym co jest ,poczekac na Boguskiego,Riosa,bez dodatkowego wydawania pieniedzy,bo mozna zakladac,ze bedzie to tylko uzupełnienie,jak Jirsak,które w zaden sposób nawet nie wzbudzi konkurencji u tych którzy sa.....