Pablo84 napisał(a):

|
A gdzie ja tu piszę Zium Zium, że orliki załatwią sprawę?To jedna z podstaw.Ważniejsi są trenerzy, których w Polsce praktycznie nie ma.
|
Spokojnie Jurek Engel powiedział by Ci, że z tym jest u nas coraz lepiej. Dokształca były selekcjoner nowych trenerów osobiście.
Jeszcze parę lat temu w przypadku młodych zdolnych chłopaków talent musiał być poparty kopertą od tatusia/managiera i też dzięki temu nasza piłka jest w d*pie.