Pablo84 napisał(a):

|
Jasne!!!Ale zauważ, że nasz budżet nie jest z gumy i nie możemy mieć wszystkich piłkarzyOd 2008 sprowadzono takich jak nie innych piłkarzy i cel osiągnięto.Zdobyliśmy w 08 i 09 mistrzostwo.Czyż nie?Wcześniej mieliśmy inną kadrę a oferta dla Zieńczuka przyszła nagle- my wcale nie chcieliśmy go sprzedawać.Mieliśmy Kosę, Marka, Ćwielonga, no i rozmawialiśmy z Garguła, który przez pewien czas był nadzieją i już gwiazdą polskiej piłki.
|
Troszkę mieszasz...
Sprzedaliśmy Zieńczuka czy skończył mu się kontrakt i odszedł za free gdzie indziej?
Łobo przyszedł za Kosę, więc mieliśmy Łobo=nie mieliśmy już Kosy.