Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
37022
10.12.2010, 12:50
tofik
napisał(a):
Sprawie Moretto dałbym spokój. Inni ludzie byli wtedy w klubie szczególnie znawca talentu niejaki Skorża.
Pawełek w Portugalii ? Nie. Zdecydowanie za bardzo się ceni na przeciętno-słabe kluby. Natomiast te liczące się
orto Benfica Braga i Sporting jak będą chcieli bramkarza to na pewno nie klasy Pawełka. Turcja...tu bardziej. A może taki Sybir co spadł do 1 ligi rosyjskiej ?
średniaki greckie albo Cypr - obstawiam te kierunki.
arti