Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36991
Stary 09.12.2010, 22:51
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Czy tym całym Rendulicem nie interesował się miesiąc wczesniej "potentat" naszej ligi Ruch Chorzów? Jego główną zaletą jest to że jest za darmo jak myślę. I nie zdziwiłbym się gdyby był mimo tego lepszy od Bunozy Tak czy owak takich darmowców też trzeba pozyskac kilku żeby się "ilość" zgadzała. Warunek jest jeden - poza taki Randulićem jeszcze jeden klasowy stoper powinien przyjść.
Ej nie żartujcie - interesował się nim Ruch - co z tego? Może miał za wysokie wymagania finansowe? Czemu skreślacie od razu człowieka, mówiąc że jest słaby a na oczy go na stadionie nie widzieliście? Zresztą - może to plotka?
Odpowiedz cytując