Czy tym całym Rendulicem nie interesował się miesiąc wczesniej "potentat" naszej ligi Ruch Chorzów? Jego główną zaletą jest to że jest za darmo jak myślę. I nie zdziwiłbym się gdyby był mimo tego lepszy od Bunozy

Tak czy owak takich darmowców też trzeba pozyskac kilku żeby się "ilość" zgadzała. Warunek jest jeden - poza taki Randulićem jeszcze jeden klasowy stoper powinien przyjść.