Wyświetl pojedynczy post
Kris54
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Północny Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 06.12.2010, 15:54
avangarda napisał(a):Wyświetl post
strasznie trudno jest wybrać 11... 16 byłoby optymalnie
Majdan
Baszczyński Głowacki Marcelo Stolarczyk
Błaszczykowski Szymkowiak Sobolewski Kosowski
dwie bramki Żurawski, dwie bramki Frankowski i Wisła jest Mistrzem Polski

rezerwa:
Sarnat, Mijailovic, Uche, Moskalewicz, Zieńczuk, Paweł Brożek, Cleber

głębsza rezerwa:
Pawełek, Marek & Bogdan Zając, Moskal, Pater, Małecki, Kuźba

11 nieporozumień:
20 testowanych bramkarzy na czele z trenerem J. Kazimierskim
Vidlicka Nawotczyński Jop Magiera
Chiacu Ouadja Edno
Temple Omeonu, Dudu, Radovanovic
starałem się wybierać spośród zawodników, którzy coś tam grali, a nie tylko statystowali w klubie (jak Bellotte, Deci), ale np. Magiera czy Dudu za dużo nie pograli
e-Dno + Vlastimil (choć w końcu zagrał jakiś JEDEN, całkiem dobry mecz kiedy go Liczka przesunął na prawą obronę) i Władzia ( który przychodził jako niewiadomo kto a jak się skonczyło każdy pamięta ) to według mnie największe żenady w ostatnim dziesięcioleciu. Jeszcze bym przypomniał Mikołaja Kałudę (ktory badz co badz pare meczy/minut/ rozegrał) , drewnianego Strąka (nigdy nie miałem do niego przekonania) i chyba jednego z najgorszych bramkarzy w historii Wisły - Ivana "MOOJAAAAA" Trabalika.
PSIA KREW

"Płoną perony płynie krew, to szlak wiślackiej wiary! Rzucamy wokół śmierci zew, łopocą nam sztandary! Niech chwała Twoja wiecznie trwa! Zwyciężaj Wisło ma...

ZWYCIĘŻAJ WISŁO MA! "
Odpowiedz cytując