avangarda napisał(a):

strasznie trudno jest wybrać 11... 16 byłoby optymalnie 
Majdan
Baszczyński Głowacki Marcelo Stolarczyk
Błaszczykowski Szymkowiak Sobolewski Kosowski
dwie bramki Żurawski, dwie bramki Frankowski i Wisła jest Mistrzem Polski 
rezerwa:
Sarnat, Mijailovic, Uche, Moskalewicz, Zieńczuk, Paweł Brożek, Cleber
głębsza rezerwa:
Pawełek, Marek & Bogdan Zając, Moskal, Pater, Małecki, Kuźba
11 nieporozumień:
20 testowanych bramkarzy na czele z trenerem J. Kazimierskim
Vidlicka Nawotczyński Jop Magiera
Chiacu Ouadja Edno
Temple Omeonu, Dudu, Radovanovic
starałem się wybierać spośród zawodników, którzy coś tam grali, a nie tylko statystowali w klubie (jak Bellotte, Deci), ale np. Magiera czy Dudu za dużo nie pograli
|
e-Dno + Vlastimil (choć w końcu zagrał jakiś JEDEN, całkiem dobry mecz kiedy go Liczka przesunął na prawą obronę) i Władzia ( który przychodził jako niewiadomo kto a jak się skonczyło każdy pamięta ) to według mnie największe żenady w ostatnim dziesięcioleciu. Jeszcze bym przypomniał Mikołaja Kałudę (ktory badz co badz pare meczy/minut/ rozegrał) , drewnianego Strąka (nigdy nie miałem do niego przekonania) i chyba jednego z najgorszych bramkarzy w historii Wisły - Ivana "MOOJAAAAA" Trabalika.