Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
8676
06.12.2010, 14:42
JrQ-
napisał(a):
W sensie że Majdan zawalił z PAO?
Co to za bzdura?
A nie? Pamiętasz gola nr 2 i 4?
http://www.youtube.com/watch?v=szKd0...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=BuIV5DBMUto
Dla mnie to są błędy. B.duży (2) i spory (4).
arti