Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8673
Stary 06.12.2010, 13:49
zajacek napisał(a):Wyświetl post
A ja jestem za Pawełkiem...
Zaklepmy go i temat będzie z głowy. Bramkarz to nie jest i nigdy nie było największe nasze zmartwienie. Bramkarz ligi nie wygrywa (co najwyżej daje wicemistrza - jak bramkarze Legii)
może i nie wygrywa,ale przegrac może.czasem jedna interwencja powoduje ,ze mistrzostwo przepada.w zeszłym roku juz to przeżyliśmy.co prawda nie po interwencji Mariusza,ale to jedno jedyne zagranie Jopa...
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując