zajacek napisał(a):

A ja jestem za Pawełkiem...
Zaklepmy go i temat będzie z głowy. Bramkarz to nie jest i nigdy nie było największe nasze zmartwienie. Bramkarz ligi nie wygrywa (co najwyżej daje wicemistrza - jak bramkarze Legii)
|
Jeśliby nasze poszukiwania zastępcy Pawełka miały wyglądać tak jak przez ostatnie lata to zgadzam się z Tobą. Bramkarz ligi nie wygrywa... z drugiej strony to bramkarz (choć nie sam) przegrał nam najważniejszy mecz (Panathinaikos).