Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
8670
06.12.2010, 13:43
A ja jestem za Pawełkiem...
Zaklepmy go i temat będzie z głowy. Bramkarz to nie jest i nigdy nie było największe nasze zmartwienie. Bramkarz ligi nie wygrywa (co najwyżej daje wicemistrza - jak bramkarze Legii)
zajacek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zajacek
Znajdź inne posty napisane przez zajacek