Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8670
Stary 06.12.2010, 13:43
A ja jestem za Pawełkiem...
Zaklepmy go i temat będzie z głowy. Bramkarz to nie jest i nigdy nie było największe nasze zmartwienie. Bramkarz ligi nie wygrywa (co najwyżej daje wicemistrza - jak bramkarze Legii)
Odpowiedz cytując