Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7518
Stary 06.12.2010, 13:09
kreseq napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/5954

Weszlo jakie jest kazdy wie, ale tutaj maja racje. Ten wybor to KOMPROMITACJA.
Aaa olać to (został tym odkryciem razem z Sandomierskim o czym weszło nie wspomina).
Może za x lat okaże się, że to przebłysk geniuszu PN i chłopak będzie strzelał gole np. dla Milanu. Oby.

Ligowiec roku - Mierzejewski, a nie Franek - utrzymanie z minus 10+lider ligi+współlider strzelców (plus PP i SP - no ale to poza ligą) - tj. równie kontrowersyjne.
Ostatnio edytowane przez arti : 06.12.2010 o godz. 13:19.
Odpowiedz cytując