kreseq napisał(a):

Aaa olać to (został tym odkryciem razem z Sandomierskim o czym weszło nie wspomina).
Może za x lat okaże się, że to przebłysk geniuszu PN i chłopak będzie strzelał gole np. dla Milanu. Oby.
Ligowiec roku - Mierzejewski, a nie Franek - utrzymanie z minus 10+lider ligi+współlider strzelców (plus PP i SP - no ale to poza ligą) - tj. równie kontrowersyjne.