Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3355
Stary 01.12.2010, 10:33


Maaskant nawet zima na rowerze do pracy jeździ.Mam nadzieje że ma zimowe opony
http://www.fakt.pl/Zima-szaleje-a-Ma...y,89177,1.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 01.12.2010 o godz. 10:37.
Odpowiedz cytując