Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7411
Stary 29.11.2010, 23:26
bbbnba napisał(a):Wyświetl post
p.s. Niezla regularnosc - drugi mecz na K6 w przeciagu 8 miesiecy, ponownie 0-1, ponownie po bramie samobojczej...
Kolego, nasi trenują takie zagrania


Co do Amici to też uważam, że najgorsze jeszcze przed nimi. A już słychać nieoficjalnie o zbliżających się problemach finansowych. I paradoksalnie stanie się tak przez niezłe wyniki w LE. Jestem niemal pewny, że w tym okienku odejdzie co najmniej 2-3 zawodników pierwszego składu. Podwyżką już ich raczej zatrzymać się nie da, także bajką o MP 2011...

Znając polskie możliwości scoutingowskie, maksymalnie jeden z zawodników kupionych na ich miejsce będzie na porównywalnym poziomie. Reszta pewnie będzie nieudanymi transferami. Choć i tak trzeba przyznać, że w ostatnich latach (może nie licząc ostatniego okienka), Amica robiła i tak lepsze transfery od naszych działaczy.


AYALA napisał(a):
Zieliński bardzo blisko Polonii
Jeśli Zieliński wróci do Groclino-Polonii to ja nie mam pytań. Po tym jak go potraktowano, po tym jakie wyniki osiągnął w Amice, powinien odegrać się Wojciechowskiemu i pokazać mu środkowy palec.
Powód: Zieliński story
Ostatnio edytowane przez QBAS : 29.11.2010 o godz. 23:28.
Odpowiedz cytując