bbbnba napisał(a):

p.s. Niezla regularnosc - drugi mecz na K6 w przeciagu 8 miesiecy, ponownie 0-1, ponownie po bramie samobojczej...
|
Kolego, nasi trenują takie zagrania
Co do Amici to też uważam, że najgorsze jeszcze przed nimi. A już słychać nieoficjalnie o zbliżających się problemach finansowych. I paradoksalnie stanie się tak przez niezłe wyniki w LE. Jestem niemal pewny, że w tym okienku odejdzie co najmniej 2-3 zawodników pierwszego składu. Podwyżką już ich raczej zatrzymać się nie da, także bajką o MP 2011...
Znając polskie możliwości scoutingowskie, maksymalnie jeden z zawodników kupionych na ich miejsce będzie na porównywalnym poziomie. Reszta pewnie będzie nieudanymi transferami. Choć i tak trzeba przyznać, że w ostatnich latach (może nie licząc ostatniego okienka), Amica robiła i tak lepsze transfery od naszych działaczy.
AYALA napisał(a):
|
Zieliński bardzo blisko Polonii
|
Jeśli Zieliński wróci do Groclino-Polonii to ja nie mam pytań. Po tym jak go potraktowano, po tym jakie wyniki osiągnął w Amice, powinien odegrać się Wojciechowskiemu i pokazać mu środkowy palec.