Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36607
Stary 29.11.2010, 15:40
Markus napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Wisła włączyła się do walki o Arboledę, byłbym bardzo zadowolony. Najlepszy stoper w lidze, o klasę przewyższający wszystkich innych obrońców, radzący sobie świetnie nawet na poziomie Ligi Europejskiej. Potworne wzmocnienie. Niestety, zbyt duże, aby mogło być realne.

Martwią mnie newsy o Nowaku, bo świadczą, że polityka kadrowa klubu tak naprawdę nie zmienia się na lepsze. Ciągle bierzemy pod uwagę zawodników nie dość, że relatywnie słabiutkich, to jeszcze niesamowicie kontuzjogennych, z których pożytek będzie przez to żaden.
a czemu na podstawie newsow prasowych oceniasz politykę klubu?jeżeli ktos do nas dołączy to bedzie można go oceniac,a nie teraz.jak na razie to mozna komentowac tylko i wyłącznie doniesienia prasowe.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując