bbbnba napisał(a):

|
najlepszy pomocnik zmienial najlepszego napastnika.
|
Chyba najlepszy pomocnik zmieniał
jedynego napastnika.
Pisałem to ja i kilku Wiślaków. Amica z taką krótką ławką nie była i nie jest w stanie grać na dwóch frontach. Transfery raczej nieudane + Rudnevs i Kiełb / - Tschibamba i Wichniarek. Do tego odejście 50% siły ofensywnej czyli Lewandowskiego. Nawet Murinho by nie sprawił cudu z taką paką.