|
Szkoda trochę Polonii. Oni grają ładnie, ale przegrywają. Obrona znów sito miejscami, Chavez zagrał chyba najsłabszy mecz, przegrał sporo pojedynków. Wygrywamy szczęśliwie, ale w zimie po prostu trzeba wyłożyć kasę na transfery, nie byle jakie, tylko konkretne. Holenderska myśl szkoleniowa jest, teraz to wykorzystać.
Aha, znów chamskie zachowanie kibiców Polonii, ja rozumiem, że Mały jest demotywatorem każdej drużyny, ale żeby od razu śnieżkami w niego?
|