Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
loozak84
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7389
Stary 29.11.2010, 00:21
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Zwyciestwo zasluzone, bylismy lepi.
Polonii/Groclinowi za oleksego w berecie na trybunach to ja zycze jak najgorzej.

Ladnie sie wojciechowski prezentowal w rekawicach narciarskich i z cygarem : ))))))
Piszac Oleksy masz na mysli "lewicowego polityka, srednio-starszego pokolenia"?
Odpowiedz cytując