7 kotów napisał(a):

Zwyciestwo zasluzone, bylismy lepi.
Polonii/Groclinowi za oleksego w berecie na trybunach to ja zycze jak najgorzej.
Ladnie sie wojciechowski prezentowal w rekawicach narciarskich i z cygarem : ))))))
|
Piszac Oleksy masz na mysli "lewicowego polityka, srednio-starszego pokolenia"?