Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7374
Stary 28.11.2010, 22:04
Wojciechowski naprawde zrobi kamehameha po tej rundzie PP. Na bank Leszek zepnie posladki.

Co do Nas to jak napisalem w innym temacie, Ruch to jak jakies zeslanie. Co roku na nich trafiamy i czlowiek czuje sie jakby jezdzil na jakies cholerne przymusowe wycieczki do nielubianej rodziny.

Nastepna runda pewnie bedzie taka ze trafimy na Podbeskidzie


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując