Zbyychu napisał(a):

|
yyy, może się mylę, ale żyłem w przekonaniu, że to córka?
|
Mylisz się...
Karny z kategorii: ".... się przewraca, czując kontakt na nogach - sędzie może podyktować, może nie podyktować". Ja bym takich karnych nie gwizdał, niezależnie od drużyny. Tak samo jak temu, który skakał nad wślizgiem Wiślaka i symulkę rzucil - żółtą od razu... Za rękę taką jak Mierzejewskiego - czerwo. Za grę na czas - czerwo. Niech piłka będzie piłką, a nie grą oszustów.