Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7317
Stary 28.11.2010, 17:31
Zbyychu napisał(a):Wyświetl post
yyy, może się mylę, ale żyłem w przekonaniu, że to córka?
Mylisz się...


Karny z kategorii: ".... się przewraca, czując kontakt na nogach - sędzie może podyktować, może nie podyktować". Ja bym takich karnych nie gwizdał, niezależnie od drużyny. Tak samo jak temu, który skakał nad wślizgiem Wiślaka i symulkę rzucil - żółtą od razu... Za rękę taką jak Mierzejewskiego - czerwo. Za grę na czas - czerwo. Niech piłka będzie piłką, a nie grą oszustów.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując