Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7308
Stary 28.11.2010, 17:17
rafkur napisał(a):Wyświetl post
No w zasadzie się zgadzam - w pewnym wieku nawet blachara ale smarkata jest OK. Chociaż jako prezes firmy mógłby poszukać jakiejś większa klasą i mniej kurewskim wyglądem.
yyy, może się mylę, ale żyłem w przekonaniu, że to córka?
Odpowiedz cytując