Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7183
Stary 27.11.2010, 16:18
Nitrox napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jestem co będziesz pisał za tydzień za jak Wam strzelą gole pod sam koniec meczu!!
Raczej powie(my) ze mamy frajerów w obronie
Odpowiedz cytując