Arapaho napisał(a):

Był taki mózg i tak właśnie wymyślił na Koronę która nie przyjechała. Tak jak pisze wierny. Problemem były drogi dojścia na sektor gości. Ten problem nie jest rozwiązany bo drogi tej do tej pory nie ma (chyba że puszczą przyjezdnych przez obecny parking po zachodniej stronie a w to wątpie )
Więc już się niczemu na tej budowie nie zdziwię.
Obecna wersja to goście na G4 i G5 - i całe G3 lub połowa G3 na bufor. Więc już nie mieszajcie że jacyś dziennikarze tam mieli siedzieć
Z drugiej strony przyłączam się do apelu żeby nie panikować są ponad 3 miechy do rundy wiosennej więc wszystko może być ok. W obietnicach przedwyborczych nawet siatkę obiecali do odgrodzenia sektorów gości -więc nic tylko na JM trzeba zagłosować .Ten to dba o Wisełkę
|
Wiem że to nie twój pomysł ale dlaczego bufor na G3 skoro można połówkę G4 wykorzystać na bufor?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.