MatMario napisał(a):

Na 33 tyś stadionie dla gości ma być min. 1650 miejsc dla gości. Trybuna ma 6 tyś więc pomyślcie co za mózg wymyślił by żeby oddać im 6tyś miejsc. Jak znam życie sektor gości będzie minimalnej wielkości, ewentualnie takiej żeby to jakoś w miarę życiowo wyszło z wejściami i schodami na trybunie, więc ta propozycja Piotra G wydaje się sensowna.
Przeznaczyć całe G4 G5 dla gości, bufor wydzielić z części G4 bo pojemność na to pozwala, aby zmieścić się we wszystkich wytycznych można nawet przyjąć że całe G5 plus połowa G4 do schodów, dalej w stronę E bufor i od pleksji G3 nasi kibice.
|
Był taki mózg i tak właśnie wymyślił na Koronę która nie przyjechała. Tak jak pisze wierny. Problemem były drogi dojścia na sektor gości. Ten problem nie jest rozwiązany bo drogi tej do tej pory nie ma (chyba że puszczą przyjezdnych przez obecny parking po zachodniej stronie a w to wątpie )
Więc już się niczemu na tej budowie nie zdziwię.
Obecna wersja to goście na G4 i G5 - i całe G3 lub połowa G3 na bufor. Więc już nie mieszajcie że jacyś dziennikarze tam mieli siedzieć
Z drugiej strony przyłączam się do apelu żeby nie panikować są ponad 3 miechy do rundy wiosennej więc wszystko może być ok. W obietnicach przedwyborczych nawet siatkę obiecali do odgrodzenia sektorów gości -więc nic tylko na JM trzeba zagłosować .Ten to dba o Wisełkę