Incognito2192 napisał(a):

|
Nie sądzicie, że wstawienie do składu Piotrka Brożka z powodu okrzyków na trybunach "Piotrek! Piotrek!" i wyrzucenie z niego Małeckiego, nie spowodowałoby po miesiącu analogicznej sytuacji z okrzykami "Patryk! Patryk!" ?
|
Mi tylko chodzi o to,żeby Małecki czasem sobie nie pomyślał,że jest nietykalny i nikt go nie może zastąpić,ale wraca Łobo,pewnie dostanie szanse i od niego zależy czy ją wykorzysta ;-)