Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3277
Stary 26.11.2010, 20:40
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Nie sądzicie, że wstawienie do składu Piotrka Brożka z powodu okrzyków na trybunach "Piotrek! Piotrek!" i wyrzucenie z niego Małeckiego, nie spowodowałoby po miesiącu analogicznej sytuacji z okrzykami "Patryk! Patryk!" ?

Mi tylko chodzi o to,żeby Małecki czasem sobie nie pomyślał,że jest nietykalny i nikt go nie może zastąpić,ale wraca Łobo,pewnie dostanie szanse i od niego zależy czy ją wykorzysta ;-)
Odpowiedz cytując